Wiankowa twórczość czyli szalenie wdzięczna :) – część 3

Dzisiaj kolejna porcja zdjęć, nie mogłam się oprzeć aby umieścić fragmenty listów ale chcę zachęcić te z Was, które jeszcze nie próbowały robić wianków.. Oto wianki Magdy Kl., Magdaleny K. i Ewy

Magda Kl. napisała:
” W ubiegłym roku odkryłam Pani fantastyczną stronkę i dosłownie oszalałam.. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu 😉 Zakochałam się w Pani wiankach. Co więcej, Pani bloga przetrząsnęłam wzdłuż i wszerz.. Zresztą nie jeden raz 🙂 Ale cóż poradzić.. Na to już nie ma lekarstwa. Dzięki Pani sama tworzę wiele kompozycji, wianków i innych ozdób. Chciałoby się rzec – zatracam się w tym 😀 Tworzenie daje mi wiele radości i satysfakcji, a uśmiechy na twarzach osób obdarowanych moimi wiankami są po prostu bezcenne. ” ech mogłabym czytać takie e-maile bez końca, zobaczcie same jakie piękne wianuszki

wianki-m-1z
wianki-m-2z
wianki-m-3z
wianki-m-4-zjpg

Magdalena K. napisała tak:
„Pozwoliłam sobie przesłać Pani zdjęcia moich pierwszych dwóch wianków, których zrobienie sprawiło mi dużo przyjemności i jestem z nich dumna :). Jeden zawisł już na drzwiach wejściowych do domu, drugi natomiast przyozdobi stół na czas świąt.
Zrobienie czegoś samemu,( w moim przypadku zwłaszcza dekoracji do domu) sprawia naprawdę dużo satysfakcji i chyba wyszło to nie najgorzej, bo moim najbliższym się podobają. Myślę już nawet o wiankach na święta wielkanocne:).
Ale może lepiej jak wypowie się o nich fachowiec. Bardzo więc proszę Panią o ocenę mojej pracy.
Składam także życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Pozdrawiam
Magda K.

Wianuszki bardzo piękne !! czekamy na kolejne zdjęcia..:)
wianki-Madzi-4z
wianki-Madzi-3z

Fragmenty listu Mewy
„Witam Pani Kasiu
Pani stronę znalazłam przypadkiem dwa dni temu gdy przeszukiwałam w Google grafikę na stroiki Wielkanocne.
Pani wianuszki są po prostu zachwycające i nie można od nich oderwać oczu . W piątek z miejsca zamówiłam Pani e-book i nie mogę się doczekać poniedziałku aby go dostać..
W tym roku w ogóle jakoś mnie naszło na wianki i zdecydowałam się nawet kilka zrobić po raz pierwszy na ozdobę domu.
Wydawały mi się ładne ale po obejrzeniu Pani wianków jestem po prostu zdołowana..
Jeżeli Pani pozwoli to prześle Pani kilka wianuszków które robiłam pierwszy raz w życiu i proszę o ich ocenę oraz czy mam szansę robić takie cudeńka jak Pani .
Ściskam gorąco i dziękuję za Pani Bloga ”
Ewa

Więc moja odpowiedź jest taka: oczywiście, że wianki są piękne i będą jeszcze piękniejsze bo to praktyka czyni mistrza..:) Proszę Was, nie porównujcie swoich wianków z moimi, to nie ma sensu, każdy z nas jest inny i wianki też będą inne ale to wspaniałe bo dzięki temu jest duża różnorodność i można się wzajemnie inspirować!! A najważniejsze jest aby cieszyć się robieniem wianków i dostarczać również radości innym!!

wianek-Mewki2z

wianek-Mewki3z
wianek-Mewki5z
wianek-Mewki-z

Dziękuję Wam bardzo serdecznie,że dzielicie się z nami swoimi odczuciami i zdjęciami prac!! Wszystkim Wam życzę w nowym roku wielu inspiracji i chęci do działania, dużo miłości wokół 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized, Wianki gościnne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wiankowa twórczość czyli szalenie wdzięczna :) – część 3

  1. Aldona pisze:

    Gratuluję koleżankom! Prace z duszą!

  2. Wioletta pisze:

    Najbardziej podoba mi się czerwony,choć na żywo wolę takie z małym dodatkiem czerwieni.Zima to taki smętny okres i trzeba się czymś rozgrzewać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *