Wiankowa twórczość czyli szalenie wdzięczna :) – część 2

Dzień dobry moi Kochani, kolejne podziękowania dla Was za wspaniałe, budujące lepszy świat e-maile, dzisiaj kolejne fragmenty listów i zdjęcia wianków 🙂 Serce mi się raduje!!!

„Dzień dobry Pani Kasiu
Właśnie zakupiłam Pani poradnik/książkę „Jak Zrobić Wianek ?” i czytam, czytam i czytam.
Nie jestem zupełnym laikiem. Na początku lat 90 tych pracowałam w Niemczech w wytwórni wianków właśnie. U nas wówczas szarość i jedynie choinka w bombki i włos anielski na BN ubierana a tam cudne rzeczy.
Wianki na wszelkie okazje i bez okazji, na wszystkie nastroje, w każdym kolorze i jego odcieniu…
..Wróciłam do kraju, urodziłam drugiego syna i trzy tygodnie później założyłam swoją firmę, robiłam wianki. Na wiklinie, głównie bożonarodzeniowe. Sprzedawałam kupcom z bazarów przygranicznych gdzie na zakupy przyjeżdżali Niemcy. Tak przez 7,5 roku. Nagle załamał się mój rynek i zawiesiłam swoją firemkę na kołku.
..W ciągu ostatnich 2 tygodni dojrzewała we mnie decyzja, że spróbuję wrócić do wianeczków ale tym razem jak do swojej pasji ( poprzednio to była bardziej produkcja ). Urządziłam sobie fajną pracownię, mam niezbędne narzędzia na start. Giełda kwiatowa jest w moim mieście. Kilka złotych na początkowy materiał – wstążki, bazy, druciki, roślinki też się znajdzie…. Dodam, że to nie ma być główne źródło utrzymania – to daje mi moja dotychczasowa praca. Ale byłoby niezwykle miło sprzedać kilka wianków i móc robić kolejne..”
Małgosia
wianek-Małgosi-Gajewskiej-1z
wianek-Małgosi-Gajewskiej-3z
wianek-Małgosi-Gajewskiej-2zwianek Małgosi Gajewskiej 4wianek-Małgosi-Gajewskiej-5zwianek-Małgosi-Gajewskiej-6z

„Witam serdecznie Kasiu:-))
Nazywam sie Urszula K. i mieszkam na Kaszubach. Mam 58 lat ale jak zwykle duchem jestem młoda:-))
.Zostałam szczęśliwym nabywcą Twojego e-booka i od tamtego czasu jak do mnie dotarł siedzę i śledzę a właściwsze słowo to podglądam prace Twoje i innych dziewczyn,które odważyły się pokazać Ci swoje prace.
Jestem pod wielkim wrażeniem wszystkiego co robisz a przede wszystkim podziwiam za to,ze chcesz podzielić się swoim doświadczeniem z innymi…
…robiłam jakieś wianki wcześniej ale tylko na Boże Narodzenie i to na bazie szyszek.Ale teraz …..:-)) i tu chciałam się pochwalić wiankami, które skończyłam wczoraj…
O i to było by na tyle. No i zostałaś moim guru:-))
Pozdrawiam Urszula ”
Wianki Urszuli K. 🙂
wianki-Uli-1z
wianki-Uli-3z
wianki-Uli-2z
wianki-Uli-4z

„Witam
Przesyłam zdjęcia dwóch wianków – jeden świąteczno – niepodległościowy na grób walczących Powstańców i świąteczny- domowy w różowo białej odsłonie. Swoje prace zaczęłam wykonywać pod wpływem Pani inspiracji i książki .
Pozdrawiam Urszula S.
wianki-Urszuli-S1z
wianki-Urszuli-S2z
Dziękuję serdecznie za wszystkie Wasze e-maile i zdjęcia wianków. Pozdrawiam cieplutko 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wianki gościnne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *