Tulka jest wiarygodna ! :)

zdjęcie na baner tulki
Kochani, dzisiaj kilka słów wyjaśnień na temat zakłóceń w pracy mojej strony internetowej. Miałam o tym napisać wcześniej ale mi to uciekło..Wczoraj z rozmowy telefonicznej z klientką która złożyła zamówienie w sklepiku dowiedziałam się iż zrezygnowała z zakupów ponieważ otrzymała informację iż „strona jest niewiarygodna”. Jak to możliwe? Nie wiem..
Miesiąc temu miałam przejściowe kłopoty z poprawnym funkcjonowaniem strony. Skąd te problemy? Związane były one z przenosinami strony na inny serwer. I cóż, fakt jest taki, iż od października liczba wejść na stronę wzrosła 10-ciokrotnie i średnio wynosiła 2000 dziennie i dalej rośnie 🙂 a to spowodowało, że tak „obciążała” serwer iż ją „wyrzucał”.
Po wykonaniu odpowiednich działań i „odciążeniu” strony udało się to naprawić i hula już bez problemów 🙂
Mam również zgłoszenia od nielicznych osób, iż nie przychodzi potwierdzenie zakupów, zostało to sprawdzone od strony prawidłowości działania sklepiku ale nie znaleziono przyczyny, więc bardzo serdecznie proszę abyście w takim przypadku kontaktowali się ze mną, pokonamy trudności chociaż ten świat komputerowy może przerażać i zaskakiwać w przykry sposób..
Bardzo serdecznie dziękuję Wam za odwiedziny i za zakupy, za wspaniałe e-maile..
Już wkrótce przygotuję wpis z Waszymi wiankami więc nadsyłajcie zdjęcia!! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *