Lawendowe szaleństwa!

Przyszło lato a z nim upały więc i lawenda pokryła się pachnącym kwieciem. Dla mnie jest to zawsze okazja aby zrobić wianek lawendowy i wrzeciona. Tak też się stało i tym razem. Udało mi się również nakręcić dla Was kolejne filmiki:)
Zapraszam Was do obejrzenia, mam nadzieję, że okażą się pomocne:)
Poznałam również bardzo serdeczną i życzliwą Panią Dorotkę, która jest właścicielką pola lawendy i którą chciałabym Wam przedstawić. Pani Dorotka nie tylko uprawia lawendę ale również robi z niej dużo wspaniałych różności.
A wśród tych różności są również i wianki i to jakie..zobaczcie same!
wianek-Dorotki-1pwianek-Dorotki-2p

wianek-Dorotki-3p
wianek Dorotki 5

Jestem przekonana, że już chcecie poznać ją bliżej, adres strony internetowej Pani Dorotki http://www.lawendaizerska.com/

I moje zabawy ze zdjęciami..:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! Cieszcie się latem i lawendą 🙂
wrzeciona-tulka-2wrzeciona-tulka-4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wianek, Wianki gościnne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Lawendowe szaleństwa!

  1. Angie pisze:

    Pani Kasiu a lawenda żywa czy suszona?:) A „wyroby” jak zwykle cudne;) Pozdrawiam serdecznie.

  2. Ilona pisze:

    Kasiu, tak dawno mnie u Ciebie nie było, a odzywałam się jeszcze dawniej:) Urzekł mnie ten wianek z poprzedniego postu- różowy(liliowy? jasniutkofiloletowy?) zatrwian jest niesamowity- ale mi za nic wzejść w tym roku nie chciał, kilka mizernych gałązek tylko urosło, choć reszta piękna… Szkoda, ale przynajmniej u Ciebie się napatrzę:)

  3. Danuta pisze:

    Pani Kasiu wrzecionka są tak idealnie zrobione ,że oczu oderwać nie można a wianki Pani Dorotki również na facebooku oglądam i jestem pełna podziwu 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *