Wianki wielkanocne Oli i Aldony:)

Kochani, dzisiaj wybrałam dla Was kilka zdjęć wielkanocnych wianków Oli i Aldony, obie pragną „przekuć” hobby w działalność zawodową i z całego serca życzę im powodzenia a Was chcę zachęcić abyście zajrzeli na ich strony, jest tam naprawdę w czym wybierać! Pozdrawiam bardzo cieplutko, za oknem nareszcie wiosna!
Gwoli przypomnienia adres strony Oli to www.zastygłanatura.pl a Aldony www.aldonawianki.pl. Pierwsze wianki są Oli do cudnych zajęcy, które można kupić w sklepiku Oli, niżej zdjęcia wianków Aldony. 🙂
Wianki Oli
Wianek-Oli-1
Wianek-Oli-2

Wianek-Oli-3
Wianki Aldony
Wianki-Aldony-1

Wianki-Aldony-2

Wianki-Aldony-3

Wianki-Aldony-4

Wianki-Aldony-5

Wianki-Aldony-6

Ten wpis został opublikowany w kategorii Święta, Wianki gościnne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Wianki wielkanocne Oli i Aldony:)

  1. mariola pisze:

    wianki piękne.zycze powodzenia w działalności…wiem jak to jest trudne.mnie wprawdzie udało sie rozprowadzic ze20sztuk, ale to polowa tego co zrobiłam.niestety brak czasu i przejscia szpitalne, poza tym niechęc sprzedazy moich prac przez kwiaciarniarzy itd…zniechęciły mnie skutecznie…ale materiału zostało więc za rok pewnie tez będę działać w tym temacie;) ale przedtem jeszcze boże narodzenie;)
    pozdrawiam gorąco i życzę dużo zapału i zbytu
    zdrowych, wesołych i pogodnych świat życzę wszystkim

  2. Wianki dziewczyn z tego i poprzedniego posta są cudne! Widać tkwiące w nich olbrzymie pokłady wyobraźni i talentu, co w połączeniu z niespotykanymi dekoracjami, urokliwą kolorystyką, a przede wszystkim nieprzeciętną umiejętnością „wiankowania” robi świetne, a wręcz piorunujące (!) wrażenie estetyczne. Nam się to ogromnie podoba! Pozdrawiamy wiosennie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *