Wielkanocny koszyczek w „Wena-design”

Obiecałam Wam niespodziankę..ale jeszcze proszę Was o cierpliwość.. z pomocą życzliwego Roberta udało mi się ( specjalnie dla Was :)) nakręcić pierwszy filmik pokazujący krok po kroku jak robię stroik wielkanocny do świecznika z Ikei , pokazany w poprzednim wpisie i powiem tak, było śmiesznie 🙂 Głos mi się trząsł, ręce też a na stole demonstracyjnym panował bałagan..Teraz czekam na pomocną dłoń, która ma go skrócić i umieścić na y-tube.
A póki co, zapraszam Was bardzo serdecznie do obejrzenia dekoracji koszyczka wielkanocnego, którą wykonałam na zamówienie i można ją obejrzeć w ostatnim, wielkanocnym wydaniu „Wena-design”.
Wena-wielkanocna-2012koszyczek-Tulki
Krok po kroku opisałam jak ją wykonać, nie jest trudna i również można ją wykonać z innych materiałów na przykład wykorzystując zielone gałązki np. bukszpanu, barwinka itp.

No i oczywiście gorąco Was zapraszam na zakupy do sklepiku, dodałam dzisiaj kręcone wianki z siana, bardzo dekoracyjne i niezastąpione do naturalistycznych dekoracji, małe wianki z wikliny o średnicy 12cm które po delikatnym ozdobieniu będą prostą, ale w komplecie z grubszą świeczką, piękną dekoracją stołu, kulki rattanowe w kolorach wielkanocnych dekoracji , czyli żółtym i jasnozielonym o średnicy 4cm, i inne cuda 🙂
Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Święta, Wena i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *